menu
reklama

Szukamy opiekunki dla Pani Elizabeth na wyjazd 26.03 do Niemiec


Firma: Promedica24

Poszukiwana opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego na wymianę 26.03.

reklama
reklama
reklama

Do opieki samotnie mieszkająca Pani Elizabeth.
• Podopieczna mieszka na obrzeżach miasta Wesel (Nadrenia-Westfalia)
• Podopieczna ma 165 cm wzrostu oraz 62 kg wagi, rocznik 1928
• Porusza się samodzielnie przy wsparciu lasek bądź rotatora
• Jest w pełni władz umysłowych
• Cierpi na zaburzenia rytmu serca, nosi pielucho majtki
• Domek jednorodzinny na obrzeżach miasta ( teren mało zaludniony)

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów lub inną ofertę skontaktuj się z najbliższym biurem Promedica24 Gniezno ul. Warszawska 30 (naprzeciw hali targowej) lub skontaktuj się telefonicznie z p. Magdą 516052891.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna.

Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: [KLIK]

 

Powrót do listy ofert pracy [KLIK]