Ranger w Niemczech

Firma: Instore Solutions Personnel GmbH

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Miejsce pracy: Nauen (okolice Berlina) Niemcy

Opis stanowiska pracy:

Praca polaga na podstawianiu i odstawianiu kontenerów pod rampy. Porozumiewanie się przez cb radio (krótkofalówke).

Wymagania:
•gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym (6-8 h)
•zaświadczenie o niekaralności – warunek konieczny
•dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań
•mobilność
•znajomość języka niemieckiego
•aktualna kwalifikacja na przewóz rzeczy (95)
•wlasny samochod aby dojezdzac do pracy
• mile widziane doswiadczenie

Oferujemy:
• pierwszą umowę na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia)
• stałe i pewne zarobki
• niemiecką umowę o prace i ubezpieczenie zdrowotne
• zakwaterowanie w pokojach dwu- do trzyosobowych (Zakwaterowanie 195 euro/miesiac)

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego! tel.0049 15254853106 .

CV prosze wysylac na adres: tomasz.manduk@isp-id.de w temacie: RANGER.