Pracownik sektora ogrodniczego w Holandii

Firma: Beyond Resources

Beyond Resources Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją pracy, działającą zgodnie z zasadami obowiązującymi według certyfikatu nadanego przez Marszałka Województwa, numer referencyjny agencji: 11656. Zajmujemy się rekrutacją pracowników do pracy w Holandii, w sektorze kwiatowym.

Pozostajemy w stałej współpracy z holenderską firmą, posiadającą długoletnie doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję na rynku holenderskim.

MIEJSCE PRACY: Holandia, Hoek van Holland

Opis stanowiska:
Praca polega na wykonywaniu prostych czynności związanych z pielęgnacją kwiatów ciętych oraz doniczkowych. Są to między innymi: przesadzanie sadzonek, obcinanie suchych liści, pakowanie kwiatów do transportu oraz dopilnowanie kwiatów od sadzonki do wywiezienia ze szklarni.

Wymagania:
- dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy (możliwość przedłużenia kontraktu)
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
- prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie w sektorze ogrodniczym mile widziane

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o kontrakt na minimum 3 miesiące
- stawkę 9,69 euro brutto/godzinę - dla osób powyżej 21 roku życia
- wynagrodzenie wypłacane co tydzień
- zakwaterowanie
- bezpłatny transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: anna@beyond.mail.pl / klaudia@beyond.mail.pl lub telefoniczny: 668 001 737 / ️518 544 135.