Pracownik produkcyjny - Niemcy

Firma: SEDULUS

MASZ DOSWIADCZENIE W BRANŻY AUTOMOTIVE? CHCESZ PRACOWAC W FABRYCE SAMOCHODOWEJ MARKI PREMIUM? CHCESZ BYĆ ODPOWIEDNIO WYNAGRODZONY ZA SWOJA CIĘŻKA PRACE?
SEDULUS Sp. z o.o. (KRAZ 12563) posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie personalnym i rekrutacji w następujących branżach: Przemysł i Technika, Inżynieria, Informatyka i Technologie, Logistyka i Spedycja.

Firma SEDULUS Sp. z o.o. oferuje innowacyjną, ciekawą i pełną wyzwań pracę, gwarantuje kandydatom atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju. Współpracujemy tylko z wybranymi pracodawcami w Niemczech, którzy dbają, aby pracownicy mieli dobre mieszkanie, pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z pracą w Niemczech m.in. zameldowanie, urząd skarbowy , zakładanie konta bankowego i ubezpieczenia zdrowotnego.

Miejsce pracy: Dingolfing, München, Landshut (Bawaria)

WYMAGANIA:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (wymóg konieczny),
- doświadczenie na linii montażowej/produkcyjnej,
- odpowiedzialny stosunek do pracy,
- gotowość do pracy na zmiany,
- mile widziane osoby z wykształceniem kierunkowym.

OFERUJEMY:
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,
- możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie),
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (16€ brutto/godz.),
- NIGDY NIE POBIERAMY OPŁAT ZA POŚREDNICTWO PRACY!

OPIS STANOWISKA:
- praca w renomowanej fabryce samochodów marki premium,
- montaż podzespołów w samochodach,
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- praca przy linii montażowej,
- dbanie o jakość montowanych elementów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy rekrutacja@sedulus.pl .

Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!

Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów: 608 554 697, 664 905 456, 664 970 651.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sedulus Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.