Pracownik produkcji - pakowanie żywności w Holandii

Firma: Euro Work

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Haarlem
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

Ilość godzin pracy: ok. 32 - 40h
Praca na długi czas min. 1 rok z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:
• Praca w zakładach mięsnych na produkcji przy pakowaniu mięsa: praca na taśmie, wkładanie do plastikowych pudełek sztuk mięsa lub innych produktów, załadowywanie skrzynek gotowych opakowań.
• Praca w chłodnym pomieszczeniu od 0 do 3 stopni Celsjusza ze względu na żywność.
• Praca na zmiany.

Wymagania:
• Podstawowa znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• Mile widziane prawo jazdy i własny samochód.
• Mile widziany numer SOFI/BSN
• Chęć wyjazdu i motywacja do pracy '
• Brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze

Oferujemy:
- Stawki wiekowe, euro brutto / h
18 lat – 6,12
19 lat – 6,12
20 lat - 7,45
21 lat - 8,60
22 lata - 10,12
23 lata i więcej- 10,12
- Ubezpieczenie i zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem przycisku ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia --- >[KLIK]