Pracownik produkcji - pakowanie owoców/warzyw w Holandii

Firma: Euro Work

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Rotterdam ( Holandia )
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Ilość godzin pracy: ok. 32- 40/tydzień
Praca na 3/6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Obowiązki:
Praca na produkcji warzyw/ owoców.
W zależności od działu praca przy myciu, cięciu warzyw, pakowaniu w foliowe worki lub tacki, układaniu i przenoszeniu skrzynek, zbieraniu zamówień - pracownik może być przenoszony na różne działy. Praca polega również na obsłudze maszyn do pakowania produktów spożywczych. Praca w zakładzie produkcyjnym na hali, temperatura ok 4 stopnie. Praca również dla osób z własnym zakwaterowaniem w okolicach Rotterdamu.

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego – mile widziana
• Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)
• Uczciwość, rzetelność
• Chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

Oferujemy:
• Stawkę 10,06 euro brutto/h + dodatki zmianowe
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
• Pracę na 2 zmiany
• Opiekę koordynatora na miejscu
• Szybki proces rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując ,, warzywa/owoce" lub za pośrednictwem ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia ----> [KLIK]

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Administratorem danych jest Eurowork z siedzibą w Katowice 40-013, Mielęckiego 10/202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.