Pracownik magazynu ze znajomością angielskiego w Holandii

Firma: Euro Work

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: De Meern
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Oferta na minimum 1 rok z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
• Praca polega głównie na kompletowaniu zamówień, sortowaniu, pakowaniu i układaniu artykułów
• Praca na hali ciepłej i chłodnej (gdzie panuje temperatura ok. 4 st. C)
• Praca na 2 zmiany, okazjonalnie zmiana nocna
• Praca od poniedziałku do soboty, czasami także w niedziele
• Praca również dla osób z własnym zakwaterowaniem w De Meern i okolicach

Wymagania:
• Gotowość do wyjazdu na min. 1 rok
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie – sprawdzana rozmową telefoniczną
• Prawo jazdy – bardzo mile widziane
• Numer SOFI – mile widziany
• Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)

Oferujemy:
• Stawki wiekowe euro brutto/h:
18 lat- 5,04 (+ 0,41 dodatku ADV)
19 lat- 5,89 (+ 0,48 dodatku ADV)
20 lat- 6,85 (+ 0,56 dodatku ADV)
21 lat- 7,97 (+ 0,65 dodatku ADV)
22 lata i więcej- 10,80 (+ 0,88 dodatku ADV)
• Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
• Dodatek do pracy w nocy- 50%
• Niedziela i święta- 100%
• Pierwsze 4 tygodnie zakwaterowania bezpłatne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem przycisku ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia --- >[KLIK]