Pracownik magazynu - zbieranie zamówień w Holandii

Firma: Euro Work

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Schiphol-Rijk ( Holandia )
Rozpoczęcie pracy: 1.05
Ilość godzin pracy: 35-40/ tydzień
Praca z gwarancją godzin!
Praca na 26 tygodni

Obowiązki:
Praca na magazynie z produktami znanej marki. Praca polega na kompletowaniu zamówień. Praca w pozycji stojącej.

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1
• Doświadczenie- bardzo mile widziane
• Prawo jazdy– mile widziane
• Numer SOFI – mile widziany
• Umiejętność dokładnej pracy

Oferujemy:
• Stawki wiekowe euro brutto/h: -18 lat- 6,16 -19 lat- 6,16
-20 lat – 6,16
-21 lat - 7,04
-22 lata – 7,92
-23 lata i więcej – 9,52
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
• Opiekę koordynatora na miejscu
• Dodatek za pracę w nadgodzinach (17:30 – 18:00) – 125%
• Pracę za pośrednictwem jednej z najwiekszych agecnji w Holandii – Randstad/TempoTeam

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując ,, magazyn" lub za pośrednictwem ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia -> [KLIK]

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Administratorem danych jest Eurowork z siedzibą w Katowice 40-013, Mielęckiego 10/202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.