Pracownik magazynu ( załadunek/rozładunek kontenerów ) w Niemczech

Firma: Instore Solutions Personnel GmbH

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Miejsce pracy: Nauen (niedaleko Berlina) Niemcy

Opis stanowiska:
- praca w sortowni paczek,
- załadunek i rozładunek kontenerów przy wykorzystaniu taśmy podającej paczki pod ręce pracownika,
- zlecone prace magazynowe.

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym od poniedziałku do piątku - możliwa praca w soboty,
- zaświadczenie o niekaralności - warunek konieczny,
- dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań,
- mobilność,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy
- pierwszą umowę na rok czasu (z możliwością przedłużenia),
- stałe i pewne zarobki,
- niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne,
- mieszkanie.

Prosze wysylac CV na adres kamila.manduk@isp-id.de lub kontakt tel: +49 162 2781935.