Pracownik magazynu z artykułami medycznymi w Holandii

Firma: Euro Work

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Venlo ( Holandia )
Rozpoczęcie pracy: 28.05
Praca na 13 tygodni

Obowiązki:
Praca na magazynie przy kompletowaniu zamówień i pakowaniu artykułów medycznych.

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- bardzo mile widziane
• Umiejętność dokładnej pracy
• Prawo jazdy- mile widziane
• Numer SOFI – mile widziany
• Brak przeciwwskazań do pracy w nadgodzinach

Oferujemy:
• Stawki wiekowe euro brutto/h:
18 lat: 5,97
19 lat: 6,75
20 lat: 7,61
21 lat: 8,83
22 lata: 10,13
23 lata i więcej: 10,38
• Pracę z gwarancją godzin
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia --- > [KLIK]