Pracownik magazynu w Holandii

Firma: Euro Work

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU
- pakowanie i skanowanie produktów

Miejsce pracy: Heijen
Rozpoczęcie pracy: 14.05

Obowiązki:
Praca w firmie zajmującej się m.in. usługami logistycznymi i komunikacyjnymi. Praca na linii produkcyjnej. Praca polega na pakowaniu i skanowaniu produktów oraz na sprawdzaniu produktów i sortowaniu paczek.

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- bardzo mile widziane
• Numer SOFI – mile widziany
• Prawo jazdy- mile widziane
• Sprawność fizyczna
• Brak przeciwwskazań do pracy w nadgodzinach
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Stawki wiekowe euro brutto/h:
-18 lat: 4,33
-19 lat: 5,01
-20 lat: 6,38
-21 lat: 7,74
-22 lata i więcej: 9,11
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
• Pracę na 2 lub 3 zmiany
• Dodatki zmianowe za pracę:
-19:00- 00:00- 35% dodatku
- 00:00- 06:00- 45% dodatku
-06:00- 07:00- 35% dodatku
-sobota- 50% dodatku
-niedziela i święta- 100% dodatku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując ,, MAGAZYN" lub za pośrednictwem ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia ----> [KLIK]

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem danych jest Eurowork z siedzibą w Katowice 40-013, Mielęckiego 10/202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.