Pracownik magazynu (porządkowanie paczek) w Holandii

Firma: Euro Work

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Den Bosch
Termin rozpoczęcia pracy: 18.06

Ilość godzin pracy: ok. 35- 40 tygodniowo
Praca na 13 tygodni

Obowiązki:
Praca fizyczna na magazynie. Praca polega na porządkowaniu paczek oraz przenoszeniu ich z sortera do pojemnika. Praca w szybkim tempie.

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1
- Prawo jazdy– mile widziane
- Numer SOFI – mile widziany
- Doświadczenie- mile widziane
- Umiejętność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:
- Stawki wiekowe euro brutto/h:
18 lat - 7,55
19 lat - 7,55
20 lat - 7,55
21 lat - 8,21
22 lata – 9,43
23 lata i więcej – 9,43
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
- Gwarancję godzin
- Opiekę koordynatora na miejscu
- Pracę na dwie zmiany
- Dodatek 130 % między godz. 21:00 -06:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem przycisku ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia --- >[KLIK]