Pracownik magazynu - porządkowanie paczek w Holandii

Firma: Euro Work

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Utrecht ( Holandia )
Termin rozpoczęcia pracy: 30.04
Ilość godzin pracy: ok. 35- 40 tygodniowo
Praca na 52 tygodnie

Obowiązki:
Praca fizyczna na magazynie. Praca polega na porządkowaniu paczek oraz przenoszeniu ich z sortera do pojemnika. Praca w szybkim tempie.

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1
• Prawo jazdy– mile widziane
• Numer SOFI – mile widziany
• Doświadczenie- mile widziane
• Umiejętność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:
• Stawki wiekowe euro brutto/h:
- 18 lat - 5,76
- 19 lat - 6,66
- 20 lat - 7,44
- 21 lat - 8,09
- 22 lata – 9,04
- 23 lata i więcej – 9,29 (ok. 10,00-12,00 euro z dodatkiem)
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
• Gwarancję godzin
• Opiekę koordynatora na miejscu
• Pracę na dwie zmiany
• Dodatki zmianowe za pracę:
21:00- 6:00- 130%

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując ,,poczta" lub za pośrednictwem ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia ----> [KLIK]

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Administratorem danych jest Eurowork z siedzibą w Katowice 40-013, Mielęckiego 10/202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.