Pracownik magazynu ( kompletacja zamówień ) w Niemczech

Firma: Instore Solutions Personnel GmbH

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Miejsce pracy: okolice Berlina (Niemcy)

Opis stanowiska:
- kompletacja zamówień za pomoca zestawu sluchawkowego (istnieje mozliwosc przyuczenia nowych pracownikow bez doswiadczenia),
- przygotowywanie towarów do wysyłki poprzez ukladanie w Geitterboxach,
- obsługa elektrycznych pojazdów magazynowych, po wczesniejszym wprowadzeniu (tzw. Pieski/Ameise),
- Praca w systemie dwu zmianowym.

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego (liczebniki do 100),
- komunikatywność,
- umiejetność pracy w zespole,
- punktualność,
- właściwa realizacja powierzonych zadań,
- znajomość systemu PbV (mile widziana lecz nie konieczna).

Praca na hali w temperaturze pokojowej, polega na zbieraniu zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego. Jest to tzw. Pick by Voice. Wymagana jest znajomość liczebników w języku niemieckim do 100, a pozostałe komendy możemy wysłac wcześniej na adres e-mail w celu zapoznania się z nimi. Na miejscu dostaje się całodniowe przeszkolenie osoby Polsko języcznej, która pokazuje jak układać i na co zwrócić w pracy uwagę. Mile widziane doświadczenie lecz nie jest to konieczne, mogą być też osoby bez doświadczenia.
Praca jest w systemie dwu zmianowym od poniedziałku do piatku od 6-14:30 i od 14:30-23.
Stawkę którą oferujemy wynosi 9, 50 Euro Brutto za godzinę plus dodatki za nadogdziny.
Oferujemy również własne zakwaterowanie w obrębie 5 do 20 km od miejsca pracy. Koszt zakwaterowania 195Euro za pełny miesiąc, odejmowany na koniec miesiąca. Mieszkania są w pełni wyposażone z kuchnią i łazienką. Pokoje dwu osobowe.

Proszę swoje CV wysyłać na adres: Jerzy.Gogolok@isp-id.de w temacie: Komisjonowanie Wustermark.