PRACOWNIK LOGISTYKI w Holandii ze znajomością języka angielskiego

Firma: Euro Work

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Kapelle, Berkel en Rodenrijs, Amsterdam, Putten, Eindhoven
Praca na rok z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
Praca polega głównie na kompletowaniu zamówień, sortowaniu, pakowaniu i układaniu artykułów. Praca na różnych działach, możliwość pracy w mroźni i chłodni. W zależności od miejsca pracy możliwość wykonywania czynności tj. pakowanie i przenoszenie palet, rozładunek ciężarówek.

Wymagania:
• Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie – sprawdzana rozmową telefoniczną
• Prawo jazdy kategorii B– mile widziane
• Numer SOFI – mile widziany
• Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)

Oferujemy:
• Stawki wiekowe euro brutto/h:
-18 lat - 5,61
-19 lat - 6,56
-20 lat - 7,63
-21 lat - 8,60
-22 lata - 10,12
-23 lata i więcej - 10,74
• Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy.
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
• Dodatek do pracy w chłodni + 0,41 euro/h
• Dodatek do pracy w mroźni + 1,00 euro/h

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując ,, LOGISTYKA" lub za pośrednictwem ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia ---->[KLIK]