menu
reklama

Praca w Niemczech bezpośrednio u pracodawcy bez pośrednika - monter, hydraulik


Firma: SENIODI PFLEGE

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Monterów systemów wentylacyjnych,grzewczych,hydraulików oraz elektryków w Niemieckiej firmie,która oferuje pracę w wielu rejonach Niemiec np. Rheinland Pflantz,Baden-Württemberg ,czasami Hamburg.

reklama
reklama
reklama

Wymagana znajomość języka niemieckiego,angielskiego Prawo jazdy kat.B ( mile widziane).
Pożądane wykształcenie kierunkowe,dyplom czeladnika lub mistrza w zawodzie lub doświadczenie co najmniej roczne na budowie jako monter instalacji itp. Możliwość pracy w brygadach.

OFERUJEMY:
– Do 30 dni urlopu w roku
– auto służbowe z kartą do tankowania
– Praca na cały etat (40 godzin tygodniowo, nadgodziny)
– wynagrodzenie do 14,50 eur brutto/h
– dieta za każdą przepracowaną h do 4,5 eur netto
– Zakwaterowanie organizuje Firma
- Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
- Umowa na czas nieokreślony
- dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy
- markowa odzież robocza najwyższej jakości itd.

Prosimy o przesłanie swojego CV w j.niemieckim,profil kandydata oraz jeśli są to skany dyplomu czeladnika lub mistrza w zawodzie na maila rekrutacja.seniodi@gmail.com Zatrudnienie za warunkach niemieckich.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie do nas swojego CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych na maila rekrutacja.seniodi@gmail.com kontakt telefoniczny 508016246 Zapraszamy do współpracy ! Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Odwiedzaj nas na Facebooku i stronie internetowej [KLIK]

 

Powrót do listy ofert pracy [KLIK]