menu
reklama

Praca Niemcy - Opiekun Osób Starszych


Firma: Promedica24

UWAGA REKRUTUJEMY ‼️ - Masz więcej niż 25 lat? - Znasz język niemiecki bądź angielski na poziomie komunikatywnym? - Opiekowałeś się starszą osobą? Jeżeli tak, to przyjdź do nas i rozpocznij pracę jako opiekun osób starszych za granicą.

reklama
reklama
reklama

Nie musisz się niczym przejmować - kontrakt dostosujemy do Twoich umiejętności, zapewnimy szkolenie językowe, a podczas Twojego pobytu możesz liczyć na naszą pomoc!

Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń: 506 288 940 lub 514 781 638.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482250550 0-, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: [KLIK] .

 

Powrót do listy ofert pracy [KLIK]