Praca na produkcji ciastek w Holandii

Firma: Euro Work

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Rozpoczęcie pracy: 11.06
Miejsce pracy: Panningen (Holandia)
Ilość godzin pracy: 35-40h/tygodniowo
Praca na 13 tygodni

Obowiązki:
Praca w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją ciast, babeczek i innych wypieków. Praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu ciastek. Istnieje możliwość pracy w dziale zajmującym się tworzeniem babeczek lub dekoracją ciast. Praca fizyczna w pozycji stojącej.

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
- Numer SOFI – mile widziany
- Prawo jazdy- mile widziane
- Umiejętność szybkiej i dokładnej pracy

Oferujemy:
*Stawki wiekowe euro brutto/h:
-18 lat- 5,77
-19 lat- 6,65
-20 lat - 7,79
-21 lat – 9,14
-22 lata i więcej – 10,35
*Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
*Opiekę koordynatora na miejscu
*Gwarancję godzin
*Dodatki zmianowe za pracę:
-18:00-24:00 (134%)
-24:00-04:00 (137%)
-04:00-06:00 (134%)
-niedziela (200%)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia --- > [KLIK]