Praca na magazynie - zbieranie zamówień (sprzęt elektroniczny) w Holandii

Firma: Euro Work

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Waalwijk/ Tilburg ( Holandia )
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Ilość godzin pracy: ok. 40/tydzień
Praca na min. pół roku

Obowiązki:
Praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym. Praca polega na kompletowaniu zamówień. Możliwość pracy jako operator wózka EPT/ widłowego.

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1
• Doświadczenie w pracy na magazynie
• Umiejętność obsługi wózka EPT
• Numer SOFI – mile widziany
• Prawo jazdy- mile widziane
• Sprawność fizyczna

Oferujemy:
• Stawkę 9,64 euro brutto/h + dodatki zmianowe wypłacane do każdej godziny:
- 10,48 euro brutto/h (w przypadku pracy na 2 zmiany)
- 10,96 euro brutto/h (w przypadku pracy na 3 zmiany)
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
• Pracę na dwie lub trzy zmiany (w zależności od działu)
• Jednodniowy kurs na wózki EPT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia --- > [KLIK]