Praca - kompletowanie zamówień (artykuły zoologiczne) w Holandii

Firma: Euro Work

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Tilburg
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Ilość godzin pracy tygodniowo: ok. 40
Oferta na minimum 1 rok z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
Praca polega głównie na kompletowaniu zamówień, sortowaniu, pakowaniu i układaniu artykułów. Zbieranie zamówień odbywa się za pomocą systemu głosowego. Praca również dla osób z własnym zakwaterowaniem!

Wymagania:
• Podstawowa znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy – mile widziane
• Numer SOFI – mile widziany
• Motywacja do pracy

Oferujemy:
• Stawki wiekowe poniżej 22 lat
• Stawkę podstawową 10,50 euro brutto/h + dodatki!
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
• Dodatek w oparciu o stawkę godzinową
- od poniedziałku do piątku
00:00 – 07:00 –25% (13,12 euro)
19:00 – 24:00- 25% (13,12 euro)
- sobota
00:00 – 24:00- 25% (13,12 euro)
- niedziela i święta 00:00
– 24:00- 50% (15,75 euro)
• Nadgodziny
- poniedziałek- piątek: 130%
- niedziele i święta: 150%

Osoby zainteresowane prosimy o wypełenienie formularza zgłoszeniowego za pośrednictwem linku do ogłoszenia--- > [KLIK]
W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.