menu
reklama

Praca fizyczna w sortowni GLS Niemcy


Firma: HR Navigator

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

reklama
reklama
reklama

Miejsce pracy: Niemcy (okolice Kassel)

Do Twoich zadań będzie należało:
• Twoim zadaniem będzie załadunek i rozładunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi.
• Codziennie przez Twoje ręce przejdzie wiele pakunków a Ty będziesz miał swój udział w terminowym dostarczeniu przesyłek do adresata.
• Ważne, byś dbał o ich zabezpieczenie. To w dużej mierze od Ciebie będzie zależeć czy odbiorca otrzyma swą paczkę w nienaruszonym stanie.

Wymagania:
• Sprawność fizyczna i umiejętność pracy w szybkim tempie będzie Twoim największym atutem.
• Pracujemy głownie w godzinach nocnych (od ok. 18:00 do ok. 02:30) - jeśli jesteś "nocnym Markiem" to jest to praca w sam raz dla Ciebie.
• Będziesz częścią zespołu stąd też ważne jest by praca w grupie sprawiała Tobie radość i satysfakcję.

Co zyskasz:
Zacznij przygodę w jednej z największych firm kurierskich na świecie.

Pracując z HR Navigator w GLS Germany zagwarantujemy Tobie:
• bezpłatne zakwaterowanie,
• wynagrodzenie 1100 - 1300 EUR (netto) / miesięcznie
• czas pracy ok. 7,5h - 8h dziennie, tj. ok. 140 - 160 h miesięcznie
• możliwość pracy długoterminowej lub sezonowej

Pracując z HR Navigator masz pewność, że Twój wyjazd jest w pełni legalny a wszystkie składki z tytułu twojego wynagrodzenia są odprowadzane rzetelnie i terminowo.

Obok ubezpieczenia zdrowotnego (druk A1, karta EKUZ) dodatkowo ubezpieczymy Ciebie w komercyjnym towarzystwie ubezpieczeniowym byś mógł bez obaw myśleć o pracy i zarabianiu w EUR.

Nasi koordynatorzy zadbają o to by brak znajomości języka nie był przeszkodą a Ty byś czuł się komfortowo zarówno w miejscu pracy jak i zakwaterowania (które Tobie zagwarantujemy i w pełni opłacimy).

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

 

Link do ogłoszenia:  [KLIK]

 

Powrót do listy ofert pracy [KLIK]