Praca dla specjalisty ds. rekrutacji w Polsce

Firma: time2work

Pracownicy time2work potwierdzają time2work to pewna, legalna praca, wsparcie koordynatora i pomoc na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Miejsce pracy: Opole (Polska)

Opis pracy:
Cel stanowiska: realizacja projektów rekrutacyjnych na Holandię zgodnie z wypracowanymi w firmie standardami obsługi.

Twoje obowiązki:
- rekrutacja i selekcja kandydatów (zamieszczanie ogłoszeń, analiza CV, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych – głównie telefonicznych, selekcja, prezentacja - wybranych kandydatów Zleceniodawcy)
- bieżąca obsługa systemu rekrutacyjnego
- wyszukiwanie nowych kanałów dotarcia do kandydatów
- udział w targach pracy, wydarzeniach lokalnych i krajowych
- współpraca z klientami – Zleceniodawcami z Holandii
- współpraca z naszym biurem Start2Work B.V.
- stały kontakt i opieka nad kandydatami i pracownikami w Holandii

Praca u nas/Zespół
Szanujemy prywatny czas naszych pracowników. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i perspektywy. Cenimy sobie zdrowy rozsądek, poczucie humoru i wzajemny szacunek w środowisku pracy. Oczekujemy samodzielności i odpowiedzialności.

Wymagania:
- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- min. 2 letnie doświadczenie w rekrutacjach na Holandię lub do Niemiec
- umiejętność prowadzenia rozmów rekrutacyjnych przez telefon
- umiejętność docierania do potencjalnych kandydatów
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
- znajomość obsługi pakietu Ms Office
- bardzo dobra organizacja pracy
- dokładność i skrupulatność
- samodzielność i odpowiedzialność
- motywacja i zaangażowanie

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę w środowisku międzynarodowym
- pracę w młodym zespole specjalistów
- firmowe imprezy integracyjne
- dofinansowanie do kart multisport, kursów językowych
- pakiet wewnętrznych szkoleń, głównie z wykorzystaniem metodologii Insights Discovery™
- jasny podział zadań i obowiązków (karta opisu stanowiska pracy)
- ścieżka wdrożenia nowego pracownika do organizacji w oparciu o „Procedurę rekrutacji i wdrożenia nowego pracownika do firmy T2W”
- motywacja i rozwój zawodowy pracownika przy zastosowaniu wewnętrznego systemu rozmów rozwojowych
- wynagrodzenie na okresie próbnym 1800zł netto/m-c
- wynagrodzenie po okresie próbnym 2000zł netto/m-c + prowizja kwartalna + premia kwartalna

Zgłoś się przez formularz dostępny na [KLIK] nasz rekruter zatelefonuje do Ciebie i odpowie na twoje pytania.