Praca dla pracownika magazynu - sortowanie paczek w Niemczech

Firma: Instore Solutions Personnel GmbH

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Miejsce pracy:  Niemcy ( Neumünster - niedaleko Hamburga )

Opis stanowiska:
– praca w sortowni paczek,
– zlecone prace magazynowe,

Wymagania:
– zaświadczenie o niekaralności,
– dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań,
– mobilność,
– j. niemiecki nie jest wymagany,
– sprawnosc fizyczna
- gotowosc do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy
– pierwszą umowę na rok czasu (z możliwością przedłużenia),
– stałe i pewne zarobki (9.59€/h),
– niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne,
- zakwaterowanie 225€/miesiac

Prosze wysylac CV na adres: Julia.Lewandowska@isp-id.de lub kontakt tel: +49 (431) 2598 966