Praca dla pracownika magazynu - IKEA w Holandii

Firma: Euro Work

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Oosterhout
Rozpoczęcie pracy: 25.06
Praca na 66 tygodni

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Obowiązki:
Praca na magazynie przy kompletowaniu zamówień za pomocą skanera i obsłudze wózków EPT. Produkty są różnej ciężkości. Możliwość pracy na dziale pakowania.

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- bardzo mile widziane
• Numer SOFI – mile widziany
• Prawo jazdy- mile widziane
• Sprawność fizyczna
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Stawki wiekowe poniżej 22 lat
• Stawkę podstawową 9,91 euro brutto/h +dodatki
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
• Pracę na dwie lub trzy zmiany
• Dodatki:
- praca na 2 zmiany: 10,78 euro brutto/h
- praca na 3 zmiany: 11,72 euro brutto/h
• Nadgodziny dodatkowo płatne:
- poniedziałek- piątek: 130%
- sobota: 150% - niedziela: 200%

Osoby zainteresowane prosimy o wypełenienie formularza zgłoszeniowego za pośrednictwem linku do ogłoszenia--- > [KLIK]
W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.