menu
reklama

Praca dla opiekunki w Niemczech


Firma: Promedica24.pl

Znasz dobrze niemiecki? Chcesz opiekować się osobami straszymi? Mamy dla Ciebie pracę. Wyjazd na 08.03.

reklama
reklama
reklama

Praca od 08.03.2019 w Meerbusch (Niemcy)

Szukamy opiekunki z bardzo dobra znajomoscia niemieckiego na wyjazd 08.03.2019 (świetne warunki mieszkaniowe dla OP)
Do opieki jest Pani Irmgard (ma 82 lata), 176 cm wzrostu i waży 64 kg). Mieszka w miejscowości Meerbusch.
Podopieczna całkowicie kontroluje czynności fizjologiczne, Pani przesypia noce. Podopieczna ma pieska, którego chce, aby raz dziennie zabierać na spacer.

Warunki na miejscu: domek jednorodzinny, własna łazienka, internet TV.
Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów lub inną ofertę skontaktuj się z najbliższym biurem Promedica24 Gniezno ul. Warszawska 30 (naprzeciw hali targowej) lub skontaktuj się telefonicznie z p. Magdą 516052891.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: [KLIK]

 

Powrót do listy ofert pracy [KLIK]