menu
reklama

Praca dla opiekunki w Niemczech


Firma: Prestige24h

Eco, fit, kolorowo i nietypowo :) Mamy dla Was zlecenie wyróżniające się na tle innych ofert. 1270 € na rękę +100 € Słonecznego Bonusu i dodatkowa Premia Letnia.

reklama
reklama
reklama

Start zlecenia: od 30.07.2018, na 6-7 tygodni.
Miejscowość: Marburg, Hesja

Nasza podopieczna (84 lata), jest barwną postacią. Z wykształcenia artystka.
Maluje i zajmuje się fotografią. Nadal sporo czasu spędza w swojej pracowni i poświęca się swoim pasjom. Często wybiera się na spacery do miejscowego ogrodu botanicznego. Przykłada ogromną wagę do diety. Jest wegetarianką, bazuje na produktach eco i lubi lekką kuchnię. Seniorka jest osobą zamkniętą w sobie, z małym gronem znajomych. Cierpi na zaniki pamięci, czasem jest rozkojarzona. Przez znajomych i rodzinę określana mianem lekko ducha. Porusza się samodzielnie.

Opieka polega m.in. na pewnym narzucaniu rytmu dnia. Na przygotowywaniu posiłków i dbaniu o to, aby był regularnie przyjmowanie. Pomoc przy ubieraniu. Kontrolowanie czynności związanych z codzienną higieną. Zakupy i dbanie o gospodarstwo domowe. Towarzyszenie i kontrola podczas wspólnych spacerów.

Miejscem pracy jest duże mieszkanie, gdzie do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój, oraz zapewniony dostęp do Internetu.
- Wynagrodzenie (podstawa): 1270 Euro netto miesięcznie + premie.
- Poziom znajomości języka: niemiecki komunikatywny lub dobry.
- Dodatkowe wymagania: osoba niepaląca.

Dodatkowe szczegóły dotyczące zlecenia, warunków finansowych, przedstawia koordynator.

Zapraszamy do kontaktu!
- Strona WWW:  [KLIK]
- Profil facebook:  [KLIK]
- Telefon: +48 58 551 00 52

 

Powrót do listy ofert pracy [KLIK]