menu
reklama

Praca dla operatora wózka widłowego w Holandii - bez doświadczenia


Firma: Euro Work

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

reklama
reklama
reklama

Miejsce pracy: Deurne ( Holandia )
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!
Ilość godzin pracy tygodniowo: ok. 38
Praca na ok. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
Praca jako operator wózka widłowego na magazynie z różnymi produktami (tekstylia, artykuły ogrodnicze). Możliwość wyrobienia holenderskiego certyfikatu na wózki typu Reachtruck.

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
• Mile widziane prawo jazdy
• Motywacja do pracy

Oferujemy:
• Stawkę 9,53 euro brutto/h (wzrasta wraz ze stażem pracy)
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika
• Pracę głównie na 2 zmiany
• Opiekę koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując ,, wózek widłowy" lub za pośrednictwem ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia ----> [KLIK]

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Administratorem danych jest Eurowork z siedzibą w Katowice 40-013, Mielęckiego 10/202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 

Powrót do listy ofert pracy [KLIK]