Praca dla magazyniera w Niemczech

Firma: Instore Solutions Personnel GmbH

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Miejsce pracy: Großbeeren/Berlin ( Niemcy )

Opis stanowiska pracy:
• Kompletacja zamówień,
• Przygotowywanie towarów do wysyłki,
• Obsługa elektrycznych pojazdów magazynowych.

Wymagania:
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego,
• Komunikatywność,
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Umiejętność pracy w zespole,
• Wysoka kultura osobista,
• Gotowość pracy w systemie zmianowym,
• Znajomość systemu skanowania – mile widziana.

Oferujemy:
• Pierwszą umowę na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia),
• Stałe i pewne zarobki,
• Niemiecką umowę o prace i ubezpieczenie zdrowotne,
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• Zakwaterowanie.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy dla Państwa osiągalni telefonicznie.
tel: 0049 15254853106 lub CV na maila: richard.binkowski@isp-id.de w temacie GROSSBEEREN!