Praca dla magazyniera w firmie REWE w Niemczech

Firma: Instore Solutions Personnel GmbH

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Miejsce pracy: Oranienburg ok. Berlin

Wymagania:
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Punktualność
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego (liczebniki)
• Mobilność
• Kultura osobista
• Mile widziana znajomość systemu skanowania.

Obowiązki:
• Właściwa realizacja powierzonych zadań - dokładność
• Praca zmianowa (6:00-14:00; 17:00- 2:00)

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas określony (pierwsza umowa na 9 miesiecy) z możliwością przedłużenia,
• Wynagrodzenie w kwocie 9, 50€ brutto za godzinę pracy
• Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych. Koszt zakwaterowania czesciowo pokrywa pracownik: 195, - € miesiecznie
• Darmowy dojazd do pracy

Prosze wysylac CV na adres kamila.manduk@isp-id.de lub kontakt tel: +49 162 2781935.