Praca dla kucharza/kucharki w Niemczech

Firma: Refco

Praca w luksusowej restauracji nad jeziorem Bodeńskim. Praca w dynamicznym zespole z możliwościami rozwoju. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Miejsce pracy: okolice Friedrichshafen

Obowiązki:
- przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej i międzynarodowej
- zimny i ciepły bufet, a la Carte
- estetyczne serwowanie dań
- dbałość o miejsce pracy

Wymagania
- doświadczenie w zawodzie kucharza
- znajomość języka niemieckiego (min. B2)
- punktualność
- kreatywność
- sumienność
- umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
- schludny wygląd
- miłe podejście do klientów/gości

Oferujemy:
- możliwość wzrostu wynagrodzenia
- stała umowa o pracę do 31.12.2018 z możliwością przedłużenia
- ok 200 godzin miesięcznie
- umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy
- niemieckie świadczenia socjalne
- dobre zarobki - co najmniej 1800 Euro/miesiąc (na rękę) netto i więcej
- możliwe nadgodziny oddawane w czasie wolnym lub wypłacane
- mieszkanie (jednoosobowy pokój z łazienką) w cenie ok 300 Euro/miesiąc
- darmowe wyżywienie w dniach pracy
- dzielone napiwki
- wifi
- mozliwość korzystania z darmowej pralni

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

tel. +48 516 604 897
rekrutacja@refco.pl

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli:
"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach  związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie  danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2018 r., poz. 1000). Swoje dane  podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest  REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434  przy ulicy Armii Kraków  3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."