Praca dla komisjonera / magazyniera w Niemczech

Firma: Instore Solutions Personnel GmbH

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Miejsce pracy: Kassel m. Malsfeld ( Niemcy )

Wymagania:
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- punktualność,
- niekaralność,
- podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- praca wymaga wysiłku fizycznego.
- mobilności,
- własny samochód.

Obowiązki:
- właściwa realizacja powierzonych zadań -dokładność,
- praca w systemie dwuzmianowym. 6.00 do 14.10 i 14.10 do 22.20,
- obsługa wózka widłowego/mrówki.

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia,
- wynagrodzenie w kwocie 9, 59 EURO brutto za godzinę pracy,
- zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (koszt zakwaterowania 225, 00EUR).

Od osób ubiegających się o pracę na stanowisku pomocnik magazynu oczekujemy:
- roztropności,
- praca w dni okołoświąteczne,
- uprawnień na wózki widłowe,
- dyspozycyjnosci,
- brak przeciwskazań do pracy na stanowisku komisjoner (mile widziane niemieckie badania lekarskie G25 ).

Prosze wysylac CV z numerem telefonu na adres: aneta.waclawczyk@isp-id.de w temacie: Komisjonowanie Malsfeld

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z PAŃSTWEM! lub kontakt tel: 004915254853106.