menu
reklama

Praca dla kierowcy kat. C E w Niemczech


Firma: Refco

Duża firma zajmująca sie dostawami dla rolnictwa, poszukuje kierowców do przewozu produktów rolniczych (zbóż itd). Praca zaczyna i kończy sie tego samego dnia.

reklama
reklama
reklama

Miejsce pracy: okolice Hanoveru 

Wymagania
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (możliwość telefonowania)
- prawo jazdy kat.C E 
- doświadczenie zdobyte w prowadzeniu zestawów z naczepą lub przyczepą / 40 ton
- umiejętnośc pracy w zespole, dyspozycyjność
- sumienność
- podstawowa znajomość mechaniki pojazdowej (dbałość o powierzony pojazd)
- umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy
- jazda samochodami najnowszej generacji 
- niemieckie świadczenia socjalne (Kindergeld itp)
- zarobki od 2500 Euro/miesiąc brutto
- płatne nadgodziny  
- zakwaterowanie 

Informacje dodatkowe:
Praca w dużej firmie handlu hurtowego dla rolnictwa. Praca od poniedziałku do piątku bez noclegów w samochodzie !!! Dostarczanie rolnikom zamówionych przez nich materiałów siewnych, pasz itp. 

tel. +48 516 604 897
rekrutacja@refco.pl

Informacje dodatkowe:
Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli. 
"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach  związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie  danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2018 r., poz. 1000). Swoje dane  podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest  REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434  przy ulicy Armii Kraków  3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

 

Powrót do listy ofert pracy [KLIK]