Praca dla elektryka przemysłowego na terenie Holandii i Niemiec

Firma: Euro Work

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Elektryk przemysłowy ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego!

Różne projekty na terenie Holandii oraz w Niemczech
Wyjazd: od zaraz!
Praca na minimum pół roku

Obowiązki:
• Czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
• Montaż przewodów według rysunku technicznego
• Montaż tras kablowych
• Podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
• Na niektórych projektach - montaż szaf sterowniczych

Wymagania:
• Doświadczenie jako elektryk przemysłowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych (np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp)
• Mile widziane doświadczenie w budowie paneli sterowniczych
• Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!!
• Mile widziane VCA i SOFI
• Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

Holandia:
• wynagrodzenie
-ok. 2 076 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień- posiadanie własnego auta
-ok. 1 902 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień- bez auta
• darmowe zakwaterowanie
• zapewnione ubezpieczenie, płatne przez pracownika

Niemcy:
-ok.1 957- 2 002 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień- posiadanie własnego auta
• darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując ,, elektryk" lub za pośrednictwem ,,Aplikuj" w linku do ogłoszenia ----> [KLIK]

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Administratorem danych jest Eurowork z siedzibą w Katowice 40-013, Mielęckiego 10/202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.