menu
reklama

OPERATOR PRODUKCJI w Czechach


Firma: Work Service Czech s.r.o.

PRACA OD ZARAZ DLA PROFESJONALISTÓW I DO PRZYUCZENIA WYSOKIE ZAROBKI

reklama
reklama
reklama

Work Service Czech s.r.o.to międzynarodowa agencja, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Wpis do rejestru firm o numerze 26818426. Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy. W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy jak taką znaleźć.

Obecnie dla naszego ważnego klienta poszukujemy operatorów maszyn i urządzeń.

Jest to praca na dojazd firmowym transportem z: Żor Jastrzębia-Zdroju Gorzyc. Można też zamieszkać w już opłaconym zakwaterowaniu, bądz uzyskać dopłatę na paliwo!

Miejsce pracy: Czechy, miasto Odry (niedaleko Ostravy).

Praca w systemie 4 brygadowym.

Opis pracy:

Praca w pozycji stojącej. Obsługa maszyn produkcyjnych. Wizualna kontrola produktu. Prace porządkowe. Wymagania: Dobra kondycja fizyczna. Znajomość języka czeskiego w stopniu podstawowym. Nastawienie na długoterminową współpracę. Doświadczenie w pracy na produkcji jest zaletą.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę, na pełen etat. Wynagrodzenie: około 5.000-5.200 PLN brutto/miesięcznie. Ciepły posiłek w pracy, na każdej zmianie. Dodatkowo do wyboru: a) transport pracowniczy opłacony przez pracodawcę, z miejscowości: Żory, Jastrzębie-Zdrój, Gorzyce. b) dodatek na paliwo c) opłacona kwatera. Szkolenie stanowiskowe, obuwie i ubranie robocze- zapewnione. Współpracę z koordynatorem mówiącym po polsku. 25 dni płatnego urlopu na rok. Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych, które są o 25% lepiej płatne. W razie potrzeby, można ubiegać się o zaliczkę na poczet wypłaty.

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest agencja pośrednictwa pracy Work Service Czech s.r.o. Adres oddziału firmy: Hornopolní 3308/40, 702 00 Ostrava Podanie danych osobowych zawartych w życiorysie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Odbiorcą danych osobowych są osoby zajmujące się rekrutacją pracowników. Przysługują Państwu następujące prawa: prawo do dostępu do danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.

 

Powrót do listy ofert pracy [KLIK]