menu
reklama

FAQ - pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań. Kliknij w interesujące Cię pole, aby uzyskać odpowiedź. Jeśli jej nie znalazłeś, skontaktuj się z nami poprzez formularz po prawej stronie.

Tak, każdy pasażer, który planuje wyjazd zagraniczny może bezpłatnie dodać ogłoszenie. Serwis nie przewiduje żadnych płatności za usługę dodania ogłoszenia.

Podczas rejestracji należy podać swoje imię lub imię i nazwisko, aktualny numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy. Pozostałe dane nie są wymagane, służą jedynie personalizacji swojego profilu w serwisie.

Jest ono obowiązkowe, ponieważ pod wskazany numer zostanie wysłana wiadomość SMS z jednorazowym kodem potrzebnym do zakończenia procesu rejestracji ( numer telefonu musi być poprzedzony numerem kierunkowym np. +48555555555 ). Dzięki temu użytkownik ma również pewność, że na ten numer będzie mógł zadzwonić Przewoźnik z propozycją skorzystania z jego usługi przewozu do lub z miejsca pracy.

Należy podać wszystkie dane potrzebne Przewoźnikowi do możliwości świadczenia usługi transportu. Są to: imię, dokładny adres z punktu A do punktu B oraz numer telefonu (poprzedzony numerem kierunkowym np. +48555555555) , na który zostanie wysłany kod weryfikacyjny, potrzebny do aktywacji ogłoszenia.

Nie, Serwis nie pobiera tego typu prowizji. Dodanie ogłoszenia nie ma więc wpływu na cenę przewozu. Platforma ma jedynie na celu ułatwienie procesu wyszukiwania transportu.

Firma podaje następujące dane: nazwę firmy, imię i nazwisko właściciela, adres prowadzonej działalności, adres e-mail, NIP, numer telefonu oraz hasło. Dodatkowe pole "Obsługiwane województwa" pozwoli na określenie zasięgu działalności przewoźnika.

Osoba prywatna podaje następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz hasło. Reszta danych nie jest wymagana, ale można je uzupełnić na swoim profilu.

W zakładce Aktualności znajdziemy ciekawe artykuły o różnorodnej tematyce związanej z pracą w krajach Europy Zachodniej. Będą to: informacje o pracy za granicą, najczęściej wybierane zawody, zarobki, najczęściej wybierane kraje i rejony wyjazdów do pracy oraz dużo ciekawostek związanych z wykorzystaniem wolnego czasu po pracy.

Poniżej pól "e-mail" oraz "hasło" na stronie logowania znajduje się pole "nie pamiętam hasła". Po jego kliknięciu portal wyśle automatycznie przypomnienie hasła pod wskazany przy rejestracji adres e-mail. Po kliknięciu należy wprowadzić w odpowiednie pole swój e-mail oraz kliknąć przycisk "wyślij" widoczny na ekranie.

Tak. Zarejestrowany Podróżujący otrzymuje profil, w którym generuje się lista zarejestrowanych firm, które sortowane są według obsługiwanego województwa.

Tak. Podróżujący podczas dodawania ogłoszenia ma do wyboru 3 typy przewozu. Są to: 1 osoba, 2 osoby, paczka.

Tak. Po wybraniu ogłoszenia pojawi się pod nim 5 podobnych ogłoszeń, np. z tego samego miasta czy też w pobliżu.

Tak. Istnieje możliwość dodania swojego zdjęcia profilowego. Podróżujący może w ten sposób przystosować profil do swoich upodobań. Dla firmy jest to idealne miejsce do wstawienia swojego logotypu.

Tak. Po dodaniu ogłoszenia można je edytować lub usunąć, jeśli nie będzie już aktualne.

Należy go wpisać w odpowiednie pole na stronie serwisu, w celu weryfikacji numeru telefonu. Dzięki temu firma przewozowa oraz sam użytkownik będą mieli pewność poprawności wpisanych danych. Zapewni to możliwość kontaktu w przypadku planowania wyjazdu.

Po zalogowaniu w serwisie, klikamy ikonkę "OGŁOSZENIA" a następnie "DODAJ OGŁOSZENIE". Należy wypełnić wszystkie wymagane pola i kliknąć DODAJ. Na podany w ogłoszeniu numer telefonu przyjdzie kod, który należy wpisać i po kliknięciu "DODAJ OGŁOSZENIE" pojawia się ono w serwisie.
Po zalogowaniu w serwisie, klikamy ikonkę "TRASY" a następnie "DODAJ TRASĘ". Należy wypełnić wszystkie wymagane pola wraz z listą miast po drodze i kiknąćl "DODAJ" ( chcąc dodać kolejne miasto klikamy "dodaj nowe", w ten sposób osoba podróżująca będzie mogła wyszukać trasę ). Od tej pory dodana trasa pojawia się w serwisie. Każdą trasę można edytować zmieniając datę - masz na to 12 h - po tym czasie Twoja trasa znika z serwisu!
Po zalogowaniu w serwisie, klikamy ikonkę "PRACA" a następnie "DODAJ". Uzupełniamy wymagane pola czyli: tytuł ( np. Praca przy zbiorach w Niemczech ), tekst zajawkowy ( np. Firma X poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik polowy ), tekst pełny ( cały opis oferowanej pracy ), wpisujemy nazwę firmy oraz dodajemy zdjęcie w formacie +- 950 x 450 (zdjęcie nie jest wymagane ) a następnie klikamy "DODAJ". Oferta pracy zostaje zapisana i czeka na akceptację przez administratora. Po akceptacji pojawia się w serwisie.

Oznacza to, iż Podróżujący może jechać 1,2 lub 3 dni później niż podana data w ogłoszeniu. 

Jeśli podczas próby rejestracji lub logowania wystąpił błąd, należy odświeżyć stronę a najlepiej usunąć pliki cookies i zarejestrować / zalogować się ponownie.

Podczas dodawania trasy przez Przewoźnika, bardzo ważne jest podanie prawidłowych nazw miast, ponieważ osoba szukająca transportu będzie mogła w ten sposób wyszukać interesującą ją trasę. Wpisanie np. Cała Holandia lub Cała Polska itp. uniemożliwi sprawne wyszukanie Twojej trasy. Polecamy dodawać max ilość miast przez które się będzie jechać, zwiększy to szansę na znalezienie podróżujących.