menu
reklama
reklama

Transport za granicę - przewóz osób do Danii


Dania jest państwem chętnie wybieranym przez Polaków, poszukujących pracy za granicą. Coraz częściej to właśnie tam wyjeżdżamy zarówno do pracy sezonowej, jak i na stałe. Potrzeba transportu do Danii sprawiła, że powstało wiele firm przewozowych, oferujących wyjazdy do różnych miejscowości duńskich.

reklama
reklama

Trasy przewoźników do Danii
Korzystając z prywatnej firmy transportowej, która organizuje tylko i wyłącznie przewozy do Danii, dojedziemy praktycznie w każde miejsce na terenie państwa. Przedsiębiorcy, jeżdżący na trasach Dania, Niemcy, Holandia oraz do innych krajów europejskich, mogą mieć nieco bardziej ograniczone oferty do danego kraju, ale zawsze warto spytać o możliwość dojazdu w wybrane przez nas miejsce.

Miasta, które najczęściej znajdują się na trasach przewoźników do Danii

Kopenhaga
Stolica Danii – najczęściej wybierana przez osoby, które wybierają się do Danii „w ciemno”. Zarówno w samym mieście, jak i w okolicach znajdziemy sporo ofert pracy. Do Kopenhagi zawiezie nas każdy przewoźnik, oferujący transport do Danii.

Roskilde
Duńskie miasto położone ok. 30 kilometrów od Kopenhagi, a więc znajduje się na trasie przewoźników. Znajdziemy tam prace na farmie, poszukiwani są również mechanicy i murarze.

Herning
Miasto w Danii położone w środkowej części Półwyspu Jutlandzkiego. Znajdziemy tam dużo ogłoszeń do pracy fizycznej, często poszukiwani są również mechanicy. Polacy, którzy znajdą pracę w mieście, zazwyczaj z łatwością załapią się na transport na miejsce u prywatnego przewoźnika.

Viborg
W Viborgu znajdziemy sporo miejsc pracy przy produkcji oraz w budownictwie. Jest to jedno z najpopularniejszych duńskich miast wśród Polaków, znajduje się niedaleko Herningu i pojawia się w trasie praktycznie wszystkich przewoźników, oferujących transport do Danii.

Na trasach firm transportowych znajdziemy również takie miasta, jak Esbjerg, Frederikshavn, Nakskov czy Slagelse. Wszystkie miejsca, oferujące pracę dla Polaków mają szansę znaleźć się na trasie polskiego przewoźnika.

 

Powrót do listy artykułów [KLIK]