menu
reklama

Transport do Norwegii – jakimi trasami jeżdżą busy, wioząc ludzi do pracy?


Wybierając się do pracy w Norwegii, szczególnie korzystnym transportem są busy. Obecnie stały się bardzo popularne, ponieważ tego rodzaju przewozy są o wiele tańsze niż każda z alternatyw.

reklama
reklama
reklama

Do Norwegii zdecydowanie lepiej podróżować jest busem niż własnym autem. Jest to tańszy sposób, ale też komfortowy z punktu widzenia pasażerów busa. Przewoźnicy gwarantują dziś szczególnie atrakcyjne przewozy i relatywnie szybkie, wybierając najkrótsze z możliwych tras. Poniżej znajdują się te najbardziej popularne.

Jaką trasą z Polski do Norwegii?
Z większości polskich miast busy do Norwegii transportują ludzi do pracy przez Szwecję. Z Krakowa, Lublina, Łodzi wiozą pasażerów przez miasto Uddevala do Moss lub Oslo. Z regionu Przemyśla, Rzeszowa czy Wrocławia busy do Norwegii docierają zwykle najpierw do Sarpsborg, a stąd do Moss i Oslo.
Następną trasą zwłaszcza z miast takich jak Olsztyn, Elbląg, Gdynia czy Szczecin jest podróż przez Berlin, Kopenhagę, Helsinborg, Ljungby, Jonkoping, Linkoping, Norrkoping, Stockholm, Malmo, Halmstad, Goteborg, Udevala, Knam, Sarpsborg, Moss i Oslo.

Odpowiedzialny przewoźnik do Norwegii
Decydując się na transport z Polski do Norwegii busem, musimy pamiętać o tym, aby wybrać przewozy na wysokim poziomie. Bardzo ważna jest nie tylko szybkość dotarcia do celu, ale też pełnia bezpieczeństwa. Nie można zapomnieć o komforcie, który będzie zapewniony w czasie długiej podróży. Kierowcy powinni być dokładnie zapoznani z trasami, zapewniając pasażerom optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa. Przed podjęciem ostatecznej decyzji co do konkretnego przewoźnika warto dokładnie zapoznać się z opiniami na jego temat. Są one najlepszym wyznacznikiem jakości, z jaką będziemy mieli do czynienia.

 

Powrót do listy artykułów [KLIK]