menu
reklama

Transport do Holandii


Holandia od lat znajduje się na czele listy krajów, do których najchętniej wyjeżdżają Polacy w celach zarobkowych.

reklama
reklama
reklama

Dużo wyższe pensje, bogata oferta świadczeń socjalnych oraz szeroko pojęty liberalizm społeczny sprawiają, że z roku na rok coraz większa liczba mieszkańców naszego kraju decyduje się na wyjazd do tego kraju. W ostatnich latach coraz częściej wybierają oni samolot, jako środek transportu, jednakże w dalszym ciągu najczęściej decydują się skorzystać z oferty przewoźników organizujących przejazdy busami.


Firmy oferujące przejazdy do krajów Beneluksu nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Codziennie z kraju w stronę Holandii ruszają setki busów wypełnionych ludźmi jadącymi do pracy na zachodzie. Zmierzając w stronę granicy z Niemcami, możemy natknąć się na całe parkingi obok przydrożnych restauracji, wypełnione właśnie tego typu pojazdami. Podróżni jedzą tam ostatni posiłek na terenie kraju przed wyjazdem z Polski.

Przewoźnicy najczęściej zbierają pasażerów z różnych regionów kraju, a już na terenie Niemiec wymieniają ich pomiędzy sobą, ustalając najbardziej optymalne trasy przejazdu. Sama podróż trwa zdecydowanie dłużej niż indywidualna podróż samochodem. Ma to oczywiście związek z potrzebą rozwiezienia wszystkich pasażerów do ich miejsc docelowych, które rzadko kiedy są zlokalizowane blisko siebie. Dłuższy czas przejazdu jest w tym przypadku rekompensowany tym, że klient zostanie podwieziony pod same drzwi. Jest to najwygodniejsza forma podróży, a jednocześnie kosztująca najmniej.

Przewoźnicy prześcigają się w doposażaniu swoich pojazdów, w ten sposób, aby zapewnić podróżnym jak największy komfort i zachęcić do ponownego skorzystania ze swoich usług. Telewizor w takim samochodzie jest już w zasadzie standardem. Emigracja zarobkowa ma się w naszym kraju w dalszym ciągu bardzo dobrze, wobec czego interes w branży transportu do Holandii idzie bardzo dobrze.

 

Powrót do listy artykułów [KLIK]