menu
reklama
reklama

Transport do Anglii – jakimi trasami jeżdżą busy, wioząc ludzi do pracy?


Transport do Anglii busem okazuje się pod względem cenowym najkorzystniejszy. Zwłaszcza gdy celem wyjazdu jest praca, ten rodzaj transportu wybierany jest najczęściej.

reklama
reklama

Cena busa do Anglii zawsze stała i liczona według pokonanej odległości niesie ze sobą pewność co do wysokości wydatków. Co ważne, busy są najlepiej przygotowane do długich podróży, zapewniając pasażerom optymalny komfort. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze trasy, jakimi busy wiozą ludzi do pracy w Anglii.

Busem do Anglii przez Eurotunel
Przewóz osób do Anglii przez Eurotunel pod kanałem La Manche to szybki sposób na dotarcie do wszystkich regionów po Leeds, Preston, Bradford oraz Kingston upon Hull. Najkrótsza podróż, którą praktykują przewoźnicy przebiega z Polski przez Niemcy: Berlin, Wolfsburg, Hanower, Dortmund. Następnie Holandię: Venlo, Eindhoven. Kolejno Belgię: Antwerpię, Gandawę, dowożąc pasażerów do Francji, skąd z Dunkierki przez Eurotunel busy dojeżdżają do Anglii.

Ile trwa podróż busem z Polski do Anglii?
Z samej granicy polsko-niemieckiej powyżej prezentowana trasa zajmuje przewoźnikom około 10-11 godzin jazdy. Do tego czasu należy doliczyć przejazd przez Eurotunel około 1 godziny oraz czas podróży z konkretnego punktu w Polsce do jej granicy z Niemcami. Podróż busem do Anglii może trwać 16-18 godzin. Jest w pełni komfortowa. Pasażerowie decydujący się na busy, chętnie wybierają również usługę door to door. Wówczas opłata liczona jest za usługę przewozu z danego adresu pod wskazany adres. W cenę biletu jest wliczony bagaż zazwyczaj do 30 kilogramów. Busem do Anglii można wybrać się zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Zdecydowanie krótsze przewozy gwarantowane są w nocy.

 

Powrót do listy artykułów [KLIK]