menu
reklama

Sieci komórkowe w Belgii


W Belgii, podobnie jak w Polsce, sieci komórkowych do wyboru do koloru. Jedne tańsze, inne droższe, dlatego tę kwestię warto dobrze przemyśleć.

reklama
reklama
reklama

Telefon możesz wziąć na abonament bądź na kartę. Które sieci są najpopularniejsze?

Jak wybrać sieć?
Kieruj się tymi samymi zasadami, co przy wyborze operatora w Polsce. Najlepiej jest wybrać operatora, którego mają też znajomi, rodzina, z którymi najczęściej rozmawiamy. Rozmowy są albo całkiem darmowe, albo dostajesz pakiet minut. Kolejną istotna kwestią są połączenia w granicach UE, czyli ile będzie kosztowała Cię rozmowa z bliskimi z Polski.

Base
Jedną z chętniej wybieranych przez Polaków w Belgii sieci jest Base. Firma funkcjonująca na rynku od 1999 roku, a wcześniej znana pod marką Orange. Base ma w swojej ofercie zarówno telefony na kartę jak i abonament. Decydując się na doładowania konta, możesz wybierać pomiędzy darmowymi minutami do sieci Base bądź do innych sieci. Kartę zamówisz przez internet i nic to nie kosztuje.

Lycamobile
Inne popularne wśród Polaków sieci komórkowe w Belgii to Lycamobile. Sieć oferuje tanie połączenia międzynarodowe. I z pewnością dlatego jest popularna wśród naszych rodaków w Belgii. Kartę zamówisz bezpłatnie przez internet.

Mobile Vikings
To kolejna sieć komórkowa w Belgii, która przewija się często w rozmowach Polaków mieszkających w Belgii na różnych forach internetowych. Wybierasz pomiędzy abonamentem bądź doładowaniami. Możesz postawić na rozmowy bądź internet. Doładowania już od 10 euro. Do tego korzystając z Viking Mobile, masz dostęp do różnych promocji. A dzięki specjalnej aplikacji za granicę dzwonisz za grosze.

Sieci komórkowe w Belgii oferują wiele wariantów, a na początek warto przetestować ofertę na kartę. Dzięki temu sprawdzisz, ile miesięcznie kosztuje Cię telefon w ich sieci.

 

Powrót do listy artykułów [KLIK]