menu
reklama

Praca w Holandii na budowie- zarobki i warunki pracy


Branża budowlana w ostatnich latach, obecnie również w Polsce, przeżywa prawdziwy rozkwit. Ofert pracy z zagranicznych rynków również nie brakuje.

reklama
reklama
reklama

Jeśli znasz się na swoim fachu, a do tego jesteś osobą rzetelnie wykonującą obowiązki, odpowiedzialną i terminową, to między innymi w Holandii zarobisz dobre pieniądze.

Warunki pracy w Holandii na budowie

W zależności od tego czy pojedziesz na własną rękę i będziesz szukać pracy, czy skorzystasz z oferty agencji pośrednictwa pracy, w dużej mierze zależą warunki pracy. Wybierając ofertę pracy w Holandii na budowie przez agencję pośrednictwa pracy, można liczyć również na zakwaterowanie czy wyżywienie. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się na samodzielne poszukiwanie pracy, wówczas można dogadać się z pracodawcą i wynegocjować wyższe wynagrodzenie, zwłaszcza jak jesteś dobrym fachowcem, z wieloletnim doświadczeniem i możesz pochwalić się efektami swojej pracy.

Zarobki na budowie w Holandii

Zarobki zależą od stanowiska. Najmniej zarabiają pomocnicy na budowie, malarze, płytkarze. Stawki dla pomocników na budowie kształtują się w okolicy 13 euro za godzinę. Pracując po osiem godzin dziennie, przez 22 dni w miesiącu, wynagrodzenie będzie wynosiło ok 2288 euro. Wyższe zarobki oferowane są elektrykom, murarzom, hydraulikom, dekarzom i cieślom.

Znajomość języka konieczna?

Niektóre stanowiska wymagają znajomości języka obcego. Najczęściej wymagana jest znajomość angielskiego bądź niemieckiego. W dużych firmach, gdzie często pracują już Polacy, na niższych stanowiskach, umiejętność mówienia w obcym języku nie jest konieczna. Znajomości języka obcego częściej wymaga się od pracowników wykwalifikowanych, hydraulików, elektryków czy stolarzy.

Oferty pracy w Holandii na budowie zaczynają pojawiać się już w marcu.

 

Powrót do listy artykułów [KLIK]