menu
reklama

Praca na Wyspach Brytyjskich bez języka- w jakich branżach?


Znajomość języka obcego, choćby w stopniu podstawowym, ułatwia funkcjonowanie w innym kraju. Człowiek czuje się pewniej i przede wszystkim nie jest uzależniony od innych.  Znalezienie pracy w Wielkiej Brytanii bez znajomości języka nie jest problemem.

reklama
reklama
reklama

Jednak gdy mamy już plan by wyjechać zarobkowo za granicę, należy jak najszybciej zacząć naukę języka angielskiego.

Ogłoszenia o pracę bez znajomości języka

Jest ich całe mnóstwo. Pracę w Wielkiej Brytanii bez znajomości języka znajdziesz w różnych sektorach gospodarki. Bardzo dużo ofert bez konieczności komunikowania się po angielsku jest na produkcji, branża spożywcza, kosmetyki, chemia itd. Kolejne to usługi sprzątające, prace sezonowe (w rolnictwie, ale nie tylko, np. zimą wycinka choinek). Sporo jest również ofert pracy na magazynie, przy recyklingu, w sklepach przy wykładaniu towaru. A także można znaleźć lżejszą pracę jako żywa maskotka. Ponadto, pracę bez znajomości angielskiego znajdziesz w transporcie i na budowie.

Komunikatywny angielski mile widziany

Pracodawcy zatrudniają bez znajomości angielskiego, ale porozumiewanie się, znając choćby podstawy, jest mile widziana. Dlatego nim wyjedziemy za granicę, warto zapisać się chociaż na kilka lekcji, by poznać podstawy tego języka. A na miejscu kontynuować naukę.

Znajomość języka to lepsza praca i wyższe zarobki

Znając język angielski nie tylko możesz samodzielnie poszukiwać pracy, ale przede wszystkim nie ograniczasz się wyłącznie do ofert pracy w Wielkiej Brytanii bez znajomości języka. Możesz szukać pracy dokładnie takiej, która spełni Twoje oczekiwania. A za lepszą pracą idą wyższe zarobki, możliwości rozwoju, awansu w strukturach firmy, dalszego kształcenie w brytyjskich szkołach.
Angielski należy do najpopularniejszych języków na świecie i to kolejny powód, dla którego warto się go uczyć.

 

Powrót do listy artykułów [KLIK]