menu
reklama

Jak znaleźć więcej pasażerów/podróżnych ? - transport za granicę


Masz zaplanowaną trasę przejazdu, ustaloną godzinę i termin ale w busie lub samochodzie osobowym nadal kilka wolnych miejsc. Warto zapełnić je wszystkie i zmniejszyć koszty podróży.

reklama
reklama
reklama

Wystarczy zarejestrować się na stronie https://kierowcazadzwoni.pl jako osoba szukająca osób do przewiezienia (osoba prywatna lub firma) dodać trasę przejazdu albo samemu wyszukać ogłoszenia podróżujących.

Dodaj trasę a podróżujący ją zarezerwuje
Masz możliwość dodania swojej trasy przejazdu, gdzie podasz podstawowe informacje skąd wyruszasz i dokąd jedziesz, jakie miasta mijasz po drodzę, o której godzinie i w jakim dniu wyjeżdzasz, ile miejsc masz wolnych, jakim pojazdem jedziesz oraz podajesz cenę za przejazd.

Wszystko to jest ważne aby podróżujący mógł Cie szybko wyszukać i zarezerwować Twoją trasę a Ty zaraz po rezerwacji dostajesz informację sms.

Trasa zarezerwowana i co potem?
Możesz zaakceptowac lub odrzucić daną rezerwację. Jeśli ją zaakceptujesz, osoba która złożyła ofertę zostanie o tym odrazu poinformowana. Warto wtedy mimo wszystko skontaktować się z nią telefonicznie. Jeśli rezerwację odrzucisz, taka informacja również zostanie wysłana i podróżujący może szukać innego przewoźnika.

Dodajesz ile chcesz tras przejazdu i wszystkie one będą widoczne na stronie w sekcji LISTY OGŁOSZEŃ -> TRASY PRZEWOŹNIKÓW - dla każdego, bez rejestracji.

Wyszukaj ogłoszenia podróżujących - oni czekają na Twój telefon
Inna opcją jest wyszukanie ogłoszeń podróżujących, które także znajdują się w sekcji LISTY OGŁOSZEŃ -> OGŁOSZENIA PODRÓŻUJĄCYCH. Ktoś właśnie czeka na Twój telefon z informacją, że masz wolne miejsca i go zabierzesz. Więc Ty nie czekaj tylko Kierowco Dzwoń!

Sama rejestracja w serwisie trwa dosłownie minutę a jak bardzo można sobie ułatwić życie i nie wstawiać po kilka postów dziennie na różnych portalach.

 

Powrót do listy artykułów [KLIK]