menu
reklama
reklama

Jak znaleźć dobrego przewoźnika?


Decyzja o wyjeździe za granicę zapadła, ale pozostaje kwestia transportu. W końcu jakoś na miejsce musisz dotrzeć, a często do przejechania są setki tysięcy kilometrów. Możesz korzystać z wyszukiwarek autobusów, pociągów, możesz na własną rękę szukać firm przewozowych, ale możesz też znacznie szybciej i łatwiej znaleźć pewny i bezpieczny transport dla siebie.

reklama
reklama

Wystarczy zarejestrować się na stronie KierowcaZadzwoni [KLIK] jako podróżujący, dodać trasę, którą musisz pokonać i czekać na telefon. Albo samemu wyszukać przejazd z LISTY OGŁOSZEŃ gdzie przewoźnicy dodają swoje trasy przejazdu.

Kierowca zadzwoni
Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe, że kierowca zadzwoni, a nie ty mozolnie musisz dzwonić od firmy do firmy, tracąc czas i darmowe minuty od operatora. Ano właśnie z myślą o wszystkich, którzy zamierzają wyjechać za granicę powstał serwis KierowcaZadzwoni, który bardzo ułatwia sprawę. Za portalem stoi człowiek, który kiedyś też poszukiwał transportu za granicę, kombinując i szukając najlepszych rozwiązań. Dziś bogatszy o lata doświadczeń, ułatwia życie innym, przynajmniej w kwestii podróżowania za granicę.

Znajdź firmy przewozowe ze swojego regionu w krótką chwilę
Rejestrując się na portalu Kierowca Zadzwoni jako podróżujący, zyskujesz szereg możliwości. Jedną z nich jest dostęp do bazy firm, działających na terenie Twojego województwa. Po zalogowaniu na konto, wystarczy wejść w zakładkę ‘lista firm’ i wybrać województwo. W jednym miejscu znajdziesz pełną bazę przewoźników z Twojego regionu z danymi adresowymi, telefonem oraz mailem.

Możesz także zajrzeć na TRASY PRZEWOŹNIKÓW bo być może akurat ktoś jedzie w terminie i w miejsce którego Ty szukasz i ma wolne miejsca. Wtedy wystarczy zarezerwować trasę a jak przewoźnik ją zaakceptuje/odrzuci odrazu zostaniesz o tym poinformowany.

Dodaj trasę i czekaj na telefon
Inną opcją jest samodzielne dodanie trasy, którą musisz przebyć. Wystarczy wypełnić krótki formularz z podstawowymi, najważniejszymi dla przewoźnika informacjami, kliknąć ‘dodaj’ i czekać na telefon. Wszystko to trwa dosłownie kilka minut. Przewoźnik, który w tym konkretnym terminie będzie przemierzał tę trasę, zadzwoni do Ciebie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dla każdego, kto zamierza wyjechać do pracy za granicę i poszukuje transportu. Przed wyjazdem zazwyczaj jest mnóstwo spraw do załatwienia i czasu jak na lekarstwo, więc jeśli transport można załatwić szybko, to opłaca się z tego korzystać.

Rejestracja bez żadnych kosztów
Sam proces założenia konta na portalu KierowcaZadzwoni to dosłownie minuta. Konieczne jest podanie imienia, nazwiska, maila i telefonu. Ten ostatni jest niezbędny, by przewoźnik zadzwonił. Dodanie ogłoszenia również nic nie kosztuje.

Nadaj paczkę przez przewoźnika
Portal umożliwia również wysłanie paczki przez przewoźnika, co jest także banalnie proste. Nie musisz już dzwonić od firmy do firmy, bo kierowcy sami zadzwonią z propozycją.

Znajdź atrakcyjną pracę za granicą na KierowcaZadzwoni
Na portalu oprócz tego, że wyszukasz transport za granicę, możesz znaleźć też pracę. Nowe ogłoszenia, praca w Niemczech, praca w Holandii, sezonowa i stała, dla osób bez znajomości języka i dla par dodawane są na bieżąco. I zajrzyj też na forum, dowiesz się jak pracuje się Polakom za granicą i czego się spodziewać wyjeżdżając do konkretnego kraju.

Samodzielne poszukiwanie przewoźnika może przyprawić o ból głowy i skończyć się fiaskiem albo męczącą podróżą z licznymi przesiadkami, a życia nie warto sobie utrudniać!

 

Powrót do listy artykułów [KLIK]